Muzyka

Blue Café gościem specjalnym na koncertach Pasión de Buena Vista

Blue Café gościem specjalnym na koncertach Pasión de Buena Vista
 
Z przyjemnością informujemy, że podczas polskiej trasy koncertowej Pasión de Buena Vista gościnnie wystąpi zespół Blue Café - niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, laureaci wielu prestiżowych nagród i ulubieńcy publiczności. Artyści podczas koncertu wspólnie wykonają utwór Buena, jeden z najpopularniejszych przebojów ostatnich lat, hit muzycznych rankingów, najlepiej sprzedający się utwór digitalowy, dzięki któremu zespół zdobył nagrodę CYFROWEJ PIOSENKI ROKU podczas festiwalu TOP TRENDY oraz SuperJedynki i nagrodę SUPERSHOW podczas KFPP w Opolu. Będzie to znakomite uświetnienie fantastycznego koncertu Pasión de Buena Vista, podczas którego każdy widz będzie mógł się poczuć jak na gorącej Kubie!

Zapraszamy serdecznie!

Utwór Buena w wykonaniu Pasión de Buena Vista oraz Blue Café będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertów w Warszawie (25.02), Szczecinie (26.02) i Łodzi (27.02).
 
Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club, jeżeli bezustannie słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przegapić występu Pasión de Buena Vista na żywo. Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy kolejny raz zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość życia. Artyści przyjadą ze swoim odświeżonym i uzupełnionym o nowe elementy show, bogatym w żywiołowy taniec. Usłyszymy wspaniałe utwory, które niegdyś dochodziły z wnętrza słynnego na całym świecie hawańskiego klubu. To wszystko już w lutym we Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Krakowie i Katowicach.

Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasión de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień. - choreograf Francisco Blanco Prada
Jeśli pokochałeś „Buena Vista Social Club” – nie możesz przegapić tego show!- Der Spiegel
Porywające kubańskie show, które na pewno rozpali Wasze serca. - L’express

Trasa zespołu Pasión de Buena Vista:
24 lutego 2016 – Wrocław, Sala Audytoryjna WCK
25 lutego 2016 – Warszawa, Filharmonia Narodowa
26 lutego 2016 – Szczecin, Azoty Arena
27 lutego 2016 – Łódź, Teatr Wielki
28 lutego 2016 – Kraków, ICE Kraków
29 lutego 2016 – Katowice, Centrum Kultury Katowice
 

 


przysłano: 16 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca