Muzyka

Tides From Nebula prezentują "We Are The Mirror"

Zespół Tides From Nebula ujawnił pierwszy fragment nowego albumu "Safehaven".
Krążek ukaże się 6 maja. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wydajemy kolejną płytę - opowiadają muzycy. - Mamy za sobą emocjonujący czas pracy z wybitnymi producentami, od których bardzo dużo się nauczyliśmy. Dlatego uznaliśmy, że chcemy zmierzyć się z samodzielną produkcją nowego albumu. Proces jego powstawania był bardzo spontaniczny, bliższy temu z debiutu. Płyta jest jednak mroczniejsza i odważniejsza. Czujemy, że słychać, że nie jesteśmy już debiutantami.

Wydawnictwo promuje numer "We Are The Mirror". Nagrania można posłuchać pod tym adresem.

Oto tracklista:
"Safehaven"
"Knees To The Earth"
"All The Steps I've Made"
"The Lifter"
"Traversing"
"Colour Of Glow"
"Home"

W dniu premiery albumu zespół rozpocznie europejską trasę koncertową, a jesienią zagra serię koncertów w polskich klubach. Więcej szczegółów wkrótce.

Tides From Nebula, warszawski kwartet instrumentalny, powstał w 2008 roku. W swojej karierze zagrali ponad 500 koncertów i uważani są za jeden z czołowych zespołów gatunku w Europie. Są pierwszym zespołem tego typu, który zagrał trasę koncertową w Indiach i odniósł frekwencyjny sukces, grając m.in jako główna gwiazda na festiwalu, który odbywał się na sławnym torze F1 w Greater Noida. Współpracowali ze Zbigniewem Preisnerem, z którym wspólnie nagrali płytę "Earthshine" w 2011 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca