Muzyka

Combichrist i Filter w Gdańsku

Combichrist, Filter oraz niemiecki projekt Lord of the Lost zagrają 23 czerwca w klubie B90.
Norwesko-amerykański kolektyw Combichrist posiada w pełni uzasadnioną reputację jako wyzwalacz stuprocentowej ekscytacji w piekielnej przejażdżce po industrialu, elektronice, metal-corze, latających fragmentach perkusji i nieustającym nawet na chwilę szaleństwie. Uzbrojeni w najnowszy album i przepełnieni seksem, narkotykami oraz rock'n'rollem Combichrist chcą Ciebie.

Filter, czyli amerykańska industrial rockowa legenda, to zespół, który właściwie nie potrzebuje przedstawiania. Ich albumy należą do klasyki gatunku, dwa z nich pokryły się platyną, a po wydaniu najnowszego "Crazy Eyes" zespół ponownie jest w trybie niepohamowanego ataku. Na scenie zmiotą Was z nóg niepowtarzalnym głosem Richarda Patricka, który wyzwala unikalne połączenie agresji oraz emocji.

Pochodzące z Hamburga Lord of the Lost dorobiło się opinii jednego z najlepszych koncertowych zespołów w Niemczech za sprawą surowego połączenia mrocznego rocka, industrial metalu i dzikich występów. Na żywo nie biorą jeńców i doskonale pasują do jadących z nimi w trasę ekip zza oceanu.

Bilety: 95 zł w przedsprzedaży/110 zł w dniu koncertu.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca