Muzyka

The Party Is Over / Nowa epka i zbiórka na teledysk!

The Party Is Over zapowiada drugą epkę i zbiera fundusze na teledysk.

 

Katowicki duet The Party Is Over zapowiada drugą epkę „Stolen Symphonies” i zbiera fundusze na realizację wideoklipu do utworu „Storm Is Coming” promującego wydawnictwo.

 

W skład The Party Is Over wchodzą Daria Ryczek i Michał Wajdzik, którzy spotkali się latem 2014 roku. Na początku roku 2015 wydali pierwszą EP-kę zatytułowaną po prostu „The Party Is Over”. Sporym echem odbił się ich występ w programie Must Be The Music, gdzie wykonali cover „Royals” z repertuaru Lorde.

 

Zespół występował m.in. na festiwalu Ars Cameralis, w warszawskim Studio Czarnobylu i w ramach sceny muzycznej Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Reżyserskiej INTERPRETACJE. Na początku października ubiegłego roku wydali singiel „Inspiration” z remixami autorstwa MANOIDa (beatmaker Poli Rise) i Stendeka.

 

Latem ukaże się druga epka The Party Is Over „Stolen Symphonies”. Udostępnione zostały już dwa z ośmiu kawałków, które znajdą się na wydawnictwie. W serwisie Soundcloud posłuchać można zmysłowego „Vibes” oraz instrumentalnego „Cogwheel”.

 

https://soundcloud.com/the-party-is-over/vibes

https://soundcloud.com/the-party-is-over/cogwheel

 

Zespół zbiera również fundusze na realizację wideoklipu do utworu „Storm Is Coming”, który wyreżyseruje Ena Kielska. Crowdfunding na portalu Polak Potrafi zakończy się 14 kwietnia. Muzyków i realizatorów można wesprzeć pod adresem https://polakpotrafi.pl/projekt/teledysk-the-party-is-over

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca