Muzyka

TOMEK KRUPA feat. NOWATOR – Dla Ciebie Chwile!

CAMEY RECORDS pragnie przedstawić swojego nowego debiutanta, z jego utworem: TOMEK KRUPA feat. NOWATOR – Dla Ciebie Chwile.

 

muz. Jonasz Brzeźniak, Tomasz Piasecki, Stephano Prunebelli

 

sł: Roger Sierakowski, Paweł Lipski, Dariusz Polubiec

 

CAMEY RECORDS 2016  

 

TOMEK KRUPA. Z wykształcenia wokalista, pedagog i menadżer. Od 2002 roku pracuje, jako trener wokalny. Laureat ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych oraz programów telewizyjnych (IDOL, DROGA DO GWIAZD, BITWA NA GŁOSY, SUPERSTARCIE).Na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.

 

Do swojego pierwszego singla, postanowił zaprosić gościnnie NOWATORA (Paweł Lipski), który jest znany wszystkim doskonale z takich hitów jak „Moja Panienka” nagrana wspólnie z Lerkiem, „Przez Chwilę” czy chociażby z ostatnich produkcji „Wrócę Nad Ranem”, „Spadam Stąd” oraz piosenki nagranej razem z Magdą Femme „Jestem Na Tak”.

 

Ich współpraca zaowocowała powstaniem nowoczesnego utworu „Dla Ciebie Chwile”, który dzięki wspaniałemu warsztatowi wokalnemu Tomka Krupy brzmi bardzo profesjonalnie i staje się dosyć mocnym pretendentem na następny hit polskiej sceny muzycznej. Do utworu powstał również teledysk, do którego zdjęcia zostały zrealizowane na Sycylii, przedstawiając historię chłopaka poszukującego swojej upragnionej miłości.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca