Muzyka

Damien Jurado na (pierwszym i) jedynym koncercie w Polsce!

Dla wielu osób to kultowa postać. W końcu po raz pierwszy zagra w naszym kraju. Damien Jurado wystąpi w środę, 13 lipca, o godz. 20 w Ostrzeszowie – w Kawiarni Baszta (ul. Zamkowa 6). Będzie to jedyny koncert Amerykanina w Polsce podczas europejskiej trasy.

 

Damien Jurado to amerykański singer-songwriter z Seattle. Przez dwie dekady wydał kilkanaście płyt w kultowych wytwórniach Sub Pop i Secretly Canadian. Piękne melodie i ciekawe teksty to jego znak firmowy.

 

Ostatni album Jurado „Visions of Us on the Land” został wydany w wytwórni Secretly Canadian 18 marca 2016 roku. Artysta będzie podczas letniej trasy promować tę właśnie płytę, ale podczas koncertów usłyszymy też starsze utwory.

 

Damien Jurado podczas tras po Europie konsekwentnie omijał Polskę. W końcu przyjedzie po raz pierwszy do naszego kraju. Wystąpi… w Ostrzeszowie. W kameralnej Kawiarni Baszta rzecz jasna. Koncert organizuje Agencja Koncertowa Borówka Music pry wsparciu Ostrzeszowskiego Centrum Kultury.

Od razu odpowiadamy na dwa „najczęściej zadawane pytania”: 1. Gdzie do cholery jest ten Ostrzeszów? To 15-tysięczne urocze miasto położone w południowej Wielkopolsce, 80 km od Wrocławia, 160 km od Poznania. 2. Dlaczego Damien nie zagra w Warszawie albo innym Krakowie, tylko w malutkim Ostrzeszowie? A dlaczego nie! Ileż to razy mieszkańcy Ostrzeszowa jeździli do dużych miast na koncerty swoich ulubieńców. Pora na zamianę ról. Będzie to koncert tylko dla 60 osób!

 

www.damienjurado.com

www.facebook.com/jurado.damien

 

Bilety: 80 zł – w przedsprzedaży / 100 zł – w dniu koncertu

Chcesz zarezerwować bilet? Pisz: borowka.music@gmail.com (w temacie maila proszę wpisać „Damien Jurado – bilet”).

 

Organizacja: Agencja Koncertowa Borówka Music (przy wsparciu Ostrzeszowskiego Centrum Kultury)

 

www.facebook.com/borowkamusic

www.borowkamusic.pl

 

Tu odbędzie się koncert: www.facebook.com/kawiarniabaszta

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca