Muzyka

Teledysk: Sexy Suicide „Never Forget”.

Grupa „Sexy Suicide” zaprezentowała odważny teledysk do singla „Never Forget”.

 

Sexy Suicide to polski zespół grający melancholijną muzykę industrialno-synthpopową, opartą na brzmieniu starych instrumentów elektronicznych. To electropopowa grupa mocno osadzona muzycznie w klimatach lat 80-tych. Sporo koncertują, nie tylko w Polsce. Są zapraszani na prestiżowe imprezy i festiwale muzyki elektronicznej w Niemczech, Irlandii, Wielkiej Brytanii. Zespół tworzy charyzmatyczna i piękna Marika Tomczyk  (wokal, teksty, linie, chórki) i mroczny, tajemniczy mistrz drugiego planu - Bartłomiej "Poldek"  Salamon  (muzyka, syntezatory, sampling, programowanie). Są oryginalni i bardzo zdeterminowani, aby muzyka electro wyszła poza ramy zamknietych imprez i mrocznych klubów. Wystąpili na scenie programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, zbierając bardzo pozytywne recenzje od jury.

 

Singlem „Never Forget” zapowiadają swój debiutancki, długo oczekiwany przez fanów album, którego premiera zaplanowana jest na 27 maja tego roku.

 

Czarnobiały teledysk zawiera odważne sceny ilustrujące nieszczęśliwą miłość pomiędzy dwiema dziewczynami. Treść utworu jak i przesłanie klipu to głos wsparcia dla tych, którzy nie mogą otwarcie pokazać światu swojego „ja”. Czasem jedynym rozwiązanie jest odebrać sobie życie, niż walczyć z powszechną homofobią.

 

Reżyserem klipu jest Piotr Markowsi (Snapshot Films).

 

Teledysk:

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca