Muzyka

PanPan-Laur - polski clubbing, światowy poziom

Wiosna. Słupki rtęci skaczą w górę, skwery i parki zaczynają eksplodować soczystą zielenią a ulice zaludniają się co raz lżej odzianymi osobnikami a skwery i parki zaczynają eksplodować soczystą zielenią. Czas naładować akumulatory pozytywną energią! Jak? Jeśli słońce, kwitnące bzy i wycieczki rowerowe to dla Was za mało - zasłuchajcie się w nowym projekcie muzycznym PanPan – Laur.

 

PanPan - Laur to przedsięwzięcie, które dowodzi na jak światowym poziomie prezentują się polscy artyści ambitnej sceny klubowej. Na płycie znajdziecie elektryzującą mieszankę deep house, chillout i drum&bass, wzmocnioną wokalami takich artystów jak Natalia Lubrano, Maria Sadowska, Novika, Aleksandra Komsta, Jacob A, Michał Rudaś, Nick Sinckler czy SkaDyktator. Pierwszym wydarzeniem związanym z promocją projektu będzie kwietniowa/majowa premiera singla pt. „Kokon”, w którym usłyszycie Natalię Lubrano oraz towarzyszącego mu klipu z udziałem tancerki i choreograf Gabi Pawłowicz. Prezentacja całego materiału z PanPan - Laur odbędzie się w lipcu, podczas bankietu z okazji Warszawskiego Szczytu Gospodarczego „Gateway to the Emirates” i przybierze formę zaskakującego live actu.


 

PanPan-Laur to album, który powinien trafić w ręce każdego, kto wierzy w wyjątkowość polskiego rynku muzycznego. Dobrze, by usłyszeli go także sceptycy - grono prześmiewców rodzimego muzykowania, których Bartek Waszak, czyli PanPan, "nawrócił" na polski clubbing rośnie każdego dnia!

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca