Muzyka

Zespół 8 lat w Tybecie odkrywa karty!

Premiera singla pt. „Po co tyle słów?” 7 maja.

Pozorant Klaun rozpoczyna swoją błazenadę. Wyrachowany Jegomość mami fałszywym gestem, a lekkim, przyjemnym słowem łechta Twoje ego. Przyciąga swoim łagodnym bajdurzeniem, odciągając od prawdy. Przyjazna maska skrywa demoniczne oblicze fałszerza i nałogowego kłamcy.

Zespół 8 LAT W TYBECIE ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów ciężkiego, surowego rocka oraz polskich tekstów na zbliżającą się premierę pierwszego z singli wyprodukowanych przez Leszka Biolika, muzyka i producenta muzycznego (Republika, Obywatel G.C., Wilki). Przy realizacji nagrań współpracowaliśmy również z Andrzejem Rajskim i Maciejem Gładyszem, a także Marcinem Gajko, który był w tym czasie odpowiedzialny za miks i mastering materiału (znanym ze współpracy z takimi artystami jak m. in. Artur Rojek, Monika Brodka, TSA, Agnieszka Chylińska, czy Mela Koteluk).

Promo wideo: https://www.youtube.com/watch?v=vSJabtNFQOs

Premiera singla pt. „Po co tyle słów?” odbędzie się 7 maja, o godzinie 12:00, na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube (https://www.youtube.com/user/8latwtybecie ).

Szczegóły dotyczące premiery można śledzić na bieżąco dołączając do specjalnego wydarzenia utworzonego w serwisie Facebook:

https://www.facebook.com/events/225779731146695/

lub na fanpage’u zespołu ( https://www.facebook.com/8latwtybecie ).

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 maja 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca