Muzyka

Powstaje wspaniały album Stone Sour

Corey Taylor ujawnił, że jego drugi zespół, Stone Sour, pracuje nad nowym wydawnictwem. Nagrania rozpoczną się na początku 2017 roku.
Wokalista zapewnia, że będzie na co czekać, a następczyni dwóch części "House Of Gold And Bones" nie rozczaruje fanów. Według Coreya, gotowych jest 15 piosenek w wersjach demo.

- To naprawdę mocne numery - zapewnia Taylor. Dodał również, że wraz z kolegami ze Stone Sour zamierza napisać jeszcze 10 piosenek, a potem zdecydować, które powinny zostać ostatecznie opracowane i nagrane z myślą o albumie.

- Są w tych kawałkach elementy metalu, hard rocka, punka. Wszystkiego, co kochamy - zdradza Corey. Wokalista przewiduje, że niezatytułowany jeszcze materiał powinien się ukazać latem 2017 roku.

Corey Taylor ujawnił niedawno, że wystąpi gościnnie w czwartym filmie z serii "Rekinado". Muzyk ma już aktorskie doświadczenie. Wystąpił w filmie "Fear Clinic" czy serialu "Doktor Who".

Najnowsza płyta Slipknot, "Album 5: The Gray Chapter", miała premierę w październiku 2014 roku.

W kwietniu 2013 roku w sprzedaży pojawił się ostatni longplay Stone Sour, "House of Gold & Bones - Part 2". Pierwsza część dyptyku, czyli "House of Gold & Bones - Part 1", pochodzi z października 2012 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 maja 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca