Muzyka

Anja Rubik w teledysku Mary i Jana Komasy

Mary Komasa opublikowała teledysk do piosenki "Lost Me".
Do współpracy przy klipie Mary Komasa zaprosiła polską modelkę, Anję Rubik. Stworzony wspólnie teledysk ma formę krótkiej etiudy filmowej. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Piotr Sobociński, któremu podczas 8.edycji Festiwalu OFF Camera międzynarodowe jury przyznało specjalną nagrodę za zdjęcia do "Bogów" i "Strefy Nagości", doceniając różnorodność języka filmowego. "Lost Me" wyreżyserował Jan Komasa ("Miasto 44", "Sala samobójców"). Wcześniej współpracował już z muzykami, m.in. z Pezetem czy zespołem Sistars.

Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

- Najlepszym sprawdzianem, czy piosenka działa, jest dla mnie wyobrażenie jej sobie pod napisami końcowymi do filmu - podkreśla wokalistka. - Zabierając się do pisania utworu, zaczynam od wspomnień. Staram się stworzyć w wyobraźni filmową scenerię, ze mną w roli głównej. Potem szukam zdania, hasła czy słowa, od którego mogłabym zacząć pisanie. Na przykład: "Lost Me".

Utwór "Lost Me" pochodzi z albumu "Mary Komasa", który ukazał się 23 marca 2015 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 maja 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca