Muzyka

Norma Jean Martine zadebiutuje po wakacjach

Norma Jean Martine zapowiedziała premierę pierwszej płyty. Album zatytułowany "Only In My Mind" ukaże się 9 września.
- Mój ojciec pochodzi z biednej rodziny włoskich imigrantów - wyznaje artystka. - To on przekazał mi swoje wartości. Nauczył mnie, że na każdy sukces trzeba ciężko pracować. I nie oczekiwać, że wszystko będzie podane na talerzu.

Norma Jean Martine wychowała się w Middletown, godzinę jazdy od Nowego Jorku. Ze słynnym Broadwayem praktycznie u swych stóp, od najmłodszych lat pasjonowała się śpiewem. - Kiedy okazało się, że potrafię śpiewać, całe moje życie się zmieniło. Nareszcie miałam cel - wyznaje 25-latka.

Norma Jean Martine jednak nie tylko potrafi śpiewać, ale jej cudowny głos przywodzi na myśl takie legendy jak Bilie Holiday czy Janis Joplin. Zresztą, to po przeczytaniu biografii Janis Joplin został skomponowany jej pierwszy singel - "No Gold". Piosenkę z teledyskiem można sprawdzić pod tym adresem. Numer powstał we współpracy z Joelem Pottem, współtwórcą hitu "Budapest" George'a Ezry i idealnie odzwierciedla miłość artystki do bluesa i soulu.

W swojej krótkiej karierze muzycznej Norma Jean Martine zdążyła już współpracować z Ronanem Keatingiem, Pablo Nouvelle oraz samym Burtem Bacharachiem. Supportowała też koncerty Stevie'ego Wondera i Toma Odella, a ponadto występowała na Montreux Jazz Festival.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 maja 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca