Muzyka

Holly Blue prezentują "Irresisitble"

Zespół Holly Blue opublikował teledysk do nagrania "Irresisitble".
Wakacyjny, bujający numer zapowiadający drugą płytę formacji. Longplay zatytułowany "UpBeat" doczeka się premiery 15 czerwca. Jednym z producentów materiału jest Eddie Stevens, znany ze współpracy z Moloko, Roisin Murphy czy Zero 7.

Wideo do singla "Irresisitble" można znaleźć pod tym adresem.

Nowego materiału będzie można posłuchać już 4 czerwca na wspólnym koncercie Holly Blue i Ani Dąbrowskiej w Świętochłowicach.

Zespół Holly Blue to trio założone w 2011 roku przez Sonię Kopeć, jej brata Krystiana i Emila Blanta - muzyka i producenta znanego m.in. z grup Gutierez i The Marians.

Muzyka zespołu, określana jako intelligent pop, może kojarzyć się z klimatami Roisin Murphy, Reginy Spector czy Emiliany Torrini. Debiutancka płyta zespołu, "First Flight", ukazała się jesienią 2012 roku. Na płycie znajduje się dziesięć premierowych kompozycji, w tym cover zespołu The Connells "74-75", w zupełnie nowej zaskakującej aranżacji.

Po wydaniu płyty zespół grał wspólne koncerty m.in z Selah Sue (Holly Blue było oficjalnym supportem na polskiej trasie belgijskiej gwiazdy pop) oraz polskimi artystami - Myslovitz, Anią Dąbrowską, Fisz/Emade, Natalią Przybysz, Julią Marcell, Natalią Nykiel. W 2013 roku wystąpił na festiwalu SOPOT TOPtrendy i zagrał dużą trasę po Polsce oraz Wyspach Brytyjskich.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 czerwca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca