Muzyka

Tony Visconti przeprasza Adele

Tony Visconti przeprosił Adele za to, iż zwątpił w jej głos.
Producent znany ze współpracy z Davidem Bowiem zasugerował, iż śpiew Angielki może być poprawiany. - To, co słyszymy w radiu to w 90 procentach obrobione komputerowo głosy - powiedział podczas wywiadu dla "Daily Star". - Wiemy, że Adele ma świetny głos, ale wątpliwe jest, że to naprawdę jej głos. Nie wiemy, na ile jest manipulowany. Nie wiemy tego.

Artystka oczywiście zareagowała na te posądzenia w swoim, niewybrednym stylu. - Pewien kutas próbował wmówić ludziom, że głos na płytach nie jest mój - powiedziała ze sceny podczas koncertu gwiazda. - Koleś, możesz mi obciągnąć.

Po tych słowach pojawiła się też reakcja Viscontiego, który przeprosił Angielkę. - Przepraszam za to, co powiedziałem odnośnie tego, co prezentowana jest w radiu, jednak nie mogę przeprosić za to, że coś zostało źle odebrane - powiedział artysta. - Na pewno nie chciałem swym komentarzem obrazić Adele. Adele ma wspaniały głos, którego słuchanie milionom sprawia przyjemność.

Adele ma na koncie trzy albumy "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 czerwca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca