Kapela Hanki Wójciak - premiera klipu "Do syta"!

Światem błogim nacieszcie się DO SYTA!

Kapela Hanki Wójciak prezentuje klip do piosnki promującej płytę „Znachorka”. Obraz kręcony w urokliwych zakątkach Krakowa, w gronie przyjaciół i fanów zespołu, niesie ze sobą proste przesłanie: Cieszmy się śpiewem, tańcem, drugim człowiekiem i światem, póki jesteśmy jego częścią! 

Śmierć. Dobrze wie, jaka jest jej rola. Pełni ją od zarania dziejów. Zdaje sobie sprawę, że zazwyczaj jest nieproszonym gościem. Że przychodzi za wcześnie i nie w porę. Wie, że wywołuje największy strach, dosłownie mrozi krew w żyłach. W utworze Do syta nie poucza ona, nie moralizuje, nie straszy wieczną karą, po prostu przypomina o sobie i wzywa, żeby czasem prędzej obudzić się do życia w radości, póki mamy na to czas - mówi Hanka Wójciak, liderka zespołu, autorka piosenki i koncepcji obrazu – Utwór jest taneczny, a powstały klip pełen życia, koloru i radości. Nakręcone osoby to nasi słuchacze, członkowie Kapeli, przyjaciele w różnym wieku.

Link do klipu : 
Kapela Hanki Wójciak - Do syta (official video)

 


Obraz został zrealizowany przez Mateusza Jazowskiego i Łukasza Niemca (Cutsense), warsztaty na trawie poprowadziła Anna Ostafil (Wyspa Sensu), a inspiracją do wspólnej zabawy było zajęcia z Anną Demarczyk (Jalla! Odzyskaj ciało). 

Kapela Hanki Wójciak koncertuje w pełnym składzie od pięciu lat. W 2014 roku nakładem Radia Kraków ukazała się debiutancka płyta „Znachorka”. Początkiem czerwca b.r. album ukazał się w wersji specjalnej, w odmienionej szacie graficznej i z dwoma bonus trackami. Wydanie specjalne stało się okazją do stworzenia kilku obrazów promujących debiutancki materiał. Jeszcze w tym roku ukażą się klipy do piosenki „Ptaszyna” oraz „Śwarna”. 

 

To poważna, dramatyczna propozycja tekstowo muzyczna, oparta w uczciwy sposób na góralszczyźnie, ale zupełnie inaczej, alternatywnie do tatrzańskiej cepelii w sosie tatro-polo. Gorąco polecam posłuchać w całości. Materiał wybuchowy, pełen kipiącej emocji. Zostawia łzy i ciarki na plecach” – powiedział o materiale Muniek Staszczyk. 

Przypomnijmy również, że Kapela Hanki Wójciak bierze udział w Festiwalu Supportów organizowanym w ramach Hej Fest. Już w najbliższą sobotę - 10 września od 17:30 do 21:00 będzie można wesprzeć Kapelę w walce o finał, czyli o minimum 20 tys na nagranie nowej płyty i klipów. 

 

Jeśli nie chcesz przegapić tego wydarzenia - dołącz do nas i głosuj na KAPELĘ HANKI WÓJCIAK: https://www.facebook.com/events/323219994685049/

Przydatne linki: FB: https://www.facebook.com/KapelaHankiWojciak/?fr... 
WWW: www.kapelahanki.pl 
YT: https://www.youtube.com/channel/UCRV9flFPJEr-Q5... 
Kapela w głosowaniu Hej Fest: 

https://www.facebook.com/events/323219994685049/ 

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło