Muzyka

Mel C w klipie KT Tunstall

Mel C ze Spice Girls zgodziła się na wyścig z KT Tunstall. Panie poszalały w starych autach.
KT Tunstall dość dosłownie postanowiła zilustrować teledysk do piosenki "Hard Girls". W klipie widzimy dwie twarde dziewczyny rywalizujące na torze wyścigowym w starych, poobijanych samochodach. W głównych rolach pojawiły się KT Tunstall i Mel C, czyli jedna z wokalistek Spice Girls. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Numer "Hard Girls" promuje płytę "KIN" Tunstall. Zestaw miał premierę 9 września.

Oto tracklista:
"Hard Girls"
"Turned a Light On"
"Maybe It's a Good Thing"
"Evil Eye"
"It Took Me So Long to Get Here, But Here I Am"
"On My Star" Tunstall
"Two Way (featuring James Bay)"
"Run on Home"
"KIN"
"Everything Has Its Shape"
"Love Is an Ocean"

Wokalistka łącząca rock, pop i folk zasłynęła utworami "Black Horse and the Cherry Tree" i "Suddenly I See". Druga z piosenek często trafiała do kina i telewizji, a można ją było usłyszeć w produkcjach "Diabeł ubiera się u Prady", "Brzydula Betty" czy "Chirurdzy". Szkotka ma na koncie sześć płyt: "Eye to the Telescope" (2004), "KT Tunstall's Acoustic Extravaganza" (2006), "Drastic Fantastic" (2007), "Tiger Suit" (2010), "Invisible Empire // Crescent Moon" (2013) i wydany właśnie "KIN" (2016).

Mel C naprawdę nazywa się Melanie Chisholm, a w zespole była znana jako Sporty Spice. Karierę solo zaczęła w 1998, śpiewając numer "When You're Gone" z Bryanem Adamsem. Od 1999 roku Chisholm sprzedała ponad 12 milionów płyt. 21 października ukaże się nowy album Angielki "Version Of Me", promowany singlem "Anymore".Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca