Muzyka

Zmiana miejsca koncertu Skye i Rossa w Krakowie

Koncert duetu Skye | Ross w Krakowie odbędzie się w innym miejscu. Muzyków Morcheeby będzie można zobaczyć 5 października w Fortach Kleparz.
- Z przykrością informujemy, że w związku z zawieszeniem działalności Centrum Kultury Rotunda w Krakowie, koncert Skye and Ross from Morcheeba zostaje przeniesiony do Fortów Kleparz - czytamy w komunikacie organizatorów. - Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność, nie ma potrzeby ich wymiany. Osobom, które zakupiły bilety na miejsca siedzące przysługuje zwrot różnicy pomiędzy ceną miejsca siedzącego a stojącego. Zwrotów różnicy dokonywać będziemy w dniu koncertu, w kasie Fortów Kleparz.

Skye i Ross promować będą album "Skye | Ross", który miał premierę 2 września. Z krążka pochodzi singel "Light of Gold", do którego teledysk można obejrzeć pod tym adresem.

Muzycy przyjadą do Polski z aż 4 koncertami. Oto ich harmonogram:

5 października 2016 - Kraków, Forty Kleparz
6 października 2016 - Warszawa, Progresja
7 października 2016 - Gdańsk, Stary Maneż
8 października 2016 - Poznań, CK Zamek

Bilety dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl, Biletomat.pl oraz Goodmusic.pl.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca