Muzyka

Wokalista Slipknot śpiewa z Korn

Corey Taylor znany ze Slipknot i Stone Sour wspomógł kolegów z kapeli Korn. - Stwierdziłem, że Corey będzie idealną osobą do współpracy przy tym kawałku - mówi frontman Korna.
Wokalista z Des Moines zaśpiewał w piosence "A Different World", której można posłuchać pod tym adresem.

- Kiedy pracowałem nad tym numerem, Corey wysłał SMS-a do naszego producenta, Nicka Raskulinecza - wspominam wokalista, Jonathan Davis. - Wtedy doznałem olśnienia. Stwierdziłem, że Corey będzie idealną osobą do współpracy przy tym kawałku. Znamy się od lat, jest świetnym kolesiem i wspaniałym wokalistą.

"A Different World" jest trzecim po "Rotting in Vain" i "Insane" utworem, który zapowiada album "The Serenity of Suffering". Longplay ukaże się 21 października nakładem Roadrunner Records. Nad brzmieniem czuwał Nick Raskulinecz (Foo Fighters, Deftones).

Oto tracklista:
"Insane"
"Rotting In Vain"
"Black Is The Soul"
"The Hating"
"A Different World" (feat. Corey Taylor)
"Take Me"
"Everything Falls Apart"
"Die Yet Another Night"
"When You're Not There"
"Next In Line"
"Please Come For Me"

Korn to kalifornijska kapela numetalowa, która największe sukcesy odnosiła w latach 90. Ich trzeci album, "Follow the Leader", pięciokrotnie pokrył się platyną w USA. Na koncie mają 35 milionów sprzedanych płyt i 2 nagrody Grammy. Dyskografię Korn zamyka longplay "The Paradigm Shift" z października 2013 roku.

Slipknot sprzedał 40 milionów płyt na świecie. Ostatnia pozycja w dyskografii numetalowej formacji ze stanu Iowa. "Album 5: The Gray Chapter", pochodzi z października 2014 roku.

W kwietniu 2013 roku w sprzedaży pojawiło się ostatnie wydawnictwo Stone Sour, "House of Gold & Bones - Part 2". Pierwsza część dyptyku, czyli "House of Gold & Bones - Part 1", pochodzi z października 2012 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca