Muzyka

Brodka, Brian Eno i Peter Murphy gwiazdami łódzkiego Soundedit

Festiwal producentów muzycznych Soundedit proponuje ciekawy, eklektyczny program. Do Łodzi przyjadą Brian Eno, Peter Murphy znany z Bauhaus i Atari Teenage Riot. Polskę reprezentować będą Brodka oraz Raz, Dwa, Trzy. Impreza odbędzie się od 27 do 30 października.
Podczas tegorocznej edycji będzie można uczestniczyć w spotkaniu z Brianem Eno, który przywiezie do Łodzi swoją najnowszą instalację dźwiękową - "The Ship". W Filharmonii Łódzkiej z wyjątkowym koncertem wystąpi Brodka. Zespół Raz Dwa Trzy przygotował na Soundedit unikatowy występ, który zaprezentuje z udziałem orkiestry ICON oraz Kwartetu Henryka Miśkiewicza. Wokalista kultowego zespołu Bauhaus - Peter Murphy zagra przed sobotnią, uroczystą galą koncert akustyczny, na który złożą się utwory z jego solowego repertuaru, jak i utwory kultowego zespołu Bauhaus.

W planach jest również kontynuacja ubiegłorocznego projektu "Antologia Polskiej Muzyki Elektronicznej". Cały dzień wypełniony będzie spotkaniami z twórcami i koncertami spod znaku el-muzyki, wśród których znajdzie się m.in. występ innowacyjnego berlińskiego zespołu Atari Teenage Riot, którego lider Alec Empire przygotowuje też specjalny set DJ-ski złożony z utworów polskich twórców muzyki elektronicznej.

Szczegóły dotyczące programu festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie.

Karnety na wydarzenia Soundedit'16 w klubie Wytwórnia będą kosztować 140 zł. Bilety na poszczególne dni będą kosztować 80 zł. Bilety w sprzedaży: bilety24.pl, ticketpro.pl, oraz w kasie Klubu Wytwórnia (Łąkowa 29, tel.: +42 639 55 55, bilety@wytwornia.pl).

Bilety na koncert Brodki - w cenie od 99 zł - można nabyć wyłącznie na portalu bilety24.pl.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca