Muzyka

Mieszana rodzina Alicii Keys

Alicia Keys zaprezentowała nową piosenkę. Wspiera ją w niej A$AP Rocky. Utwór jest zapowiedzią nowego wydawnictwa Amerykanki, które ma się pojawić w listopadzie 2016 roku.

Opublikowana piosenka nosi tytuł "Blended Family (What You Do For Love)". Tekstówkę do niej można sprawdzić klikając w ten link.

Nagranie ma duże znaczenie dla gwiazdy R&B. - Ten utwór znaczy wiele dla mnie i dla mojej rodziny. Zrozumienie, współczucie i wsparcie, które znajdujemy w rodzinie, to potężna część procesu uzdrawiania, pojawiająca się, gdy na pierwszym miejscu jest u nas miłość - wyjaśnia. - Dla mnie nie ma jednej definicji rodziny. Współczesna rodzina to wszyscy ludzie wokół ciebie, którzy kierują się miłością.

W piosence pojawia się A$AP Rocky. Utwór zapowiada album Keys "Here", który ukaże się 4 listopada 2016 roku. Wcześniej poznaliśmy pochodzącą z niego kompozycję "In Common".

Alicii Keys sukces przyniósł już pierwszy utwór "Fallin'". Od tej pory gwiazda wydała pięć płyt, zdobyła 15 nagród Grammy, sprzedała 35 milionów albumów i 30 milionów singli na całym świecie. Była pierwszą kobietą, której wydawnictwo z serii "MTV Unplugged" zadebiutowało na szczycie notowania Billboardu.

Dorobek Amerykanki zamyka na razie longplay "Girl On Fire" z listopada 2012 roku.
 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca