Muzyka

Dawid Podsiadło ma nowe tapety w sieci

Do sieci trafił nowy utwór zatytułowany "Tapety". Nagranie promuje reedycję platynowej platynowej płyty "Annoyance and Disappointment".
Kawałek wcześniej pojawił się na antenie radiowej Trójki, teraz znaleźć go można na YouTube.

- Możecie posłuchać "Tapet" - napisał na Facebooku artysta o melancholijnym kawałku. - Zanim teledysk dam Wam. Słuchajcie i komentujcie i powiedzcie czy Wam się podobają.

Zestaw zatytułowany "Annoyance And Disappointment 2.0" trafia do rąk fanów dziś, 21 października. Dwupłytowe dzieło zawiera 5 piosenek z wersji deluxe, 3 zupełnie nowe utwory, w tym duet z Julią Pietruchą, 6 remiksów czołówki polskich twórców gatunku i nową wersję "Nieznajomego" z debiutanckiej płyty.

Oto tracklista:

CD 1:
"Sunlight" (Intro)
"Forest"
"Block"
"Pastempomat"
"Byrd"
"Cashew/161644"
"W dobrą stronę"
"Bela"
"Eight"
"Son of Analog"
"Where Did Your Love GoA"
"Focus"
"Four Sticks"

CD 2:
"DBIB"
"Lugosi"
"Vile"
"Project 19"
"Ms. "Mary McAdams
"Cohle Heart" feat. Julia Pietrucha
"Tapety"
"Barricade Me"
"Eight" (RMX Sambor)
"Bela" (RMX Czarny HiFi)
"Pastempomat" (RMX Steve Nash)
"Block" (RMX Webber)
"Eight" (RMX Kuba Karas)
"Block" (RMX KAMP!)
"Nieznajomy 2.0"

Wydany w listopadzie 2015 roku album "Annoyance and Disappointment" ma już status podwójnej platyny i wciąż utrzymuje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, a singel "W dobrą stronę" jest diamentowy i ma ponad 20 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Na wiosenną trasę koncertową wyprzedało się błyskawicznie prawie 20 tys. biletów jeszcze przed pierwszym występem. Trasa jesienna, zaplanowana od 22 października (19 koncertów!), jest już także w dużej części wyprzedana.

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Popularność zdobył za sprawą programu "X Factor". Jego debiutancka płyta "Comfort and Happines" ukazała się w maju 2013 roku i od razu dotarła na 1. miejsce OLiS-u. Została ponadto wyróżniona czterema Fryderykami i nominacją do Paszportów "Polityki". Jego drugi longplay, "Annoyance and Disappointment", miał premierę w listopadzie 2015 roku. Dawid Podsiadło jest także wokalistą rockowej kapeli Curly Heads.źródło: megafon.pl
przysłano: 21 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca