Muzyka

Marilyn Manson zagra na Metal Hammer Festival

Metal Hammer Festival powraca. Pierwszą a zarazem główną gwiazdą imprezy, która odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku, będzie Marilyn Manson.

Marilyn Manson, jeden z największych showmanów XXI wieku, pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego najnowszego albumu,"Say10", który ukaże się 14 lutego 2017 roku.

Marilyn Manson to sceniczny pseudonim Briana Warnera, który w 1989 roku wraz z Daisy Berkowitz stworzył zespół początkowo działający pod nazwą Marilyn Manson & the Spooky Kids, a który wkrótce przemianowany na Marilyn Manson. Grupa zadebiutowała w 1994 roku płytą "Portrait of an American Family", ale prawdziwy sukces zespół odniósł z następnym albumem, który ukazał się w 1996 roku, "Antichrist Superstar". Płyta znalazła 7 milionów nabywców na całym świecie. Kolejne albumy ugruntowały pozycję Mansona nie tylko jako świetnego muzyka, ale i najbardziej szokującego artysty na muzycznej scenie. Dotychczasową dyskografię grupy zamyka "The Pale Emperor" z 2015 roku. Marilyn Manson na całym świecie sprzedał ponad 50 milionów płyt, w samych tylko Stanach 8 studyjnych płyt znalazło się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się tytułów. W 2003 roku Manson został uznany przez MTV za "jedynego prawdziwego artystę dzisiejszych czasów".

Oprócz Marilyna Mansona na scenie pojawią się również inne gwiazdy zagraniczne i polskie.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Loża - 375/ 395 zł
Sektory czerwone H, J - 250/ 270 zł
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu - 200/ 220 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu - 170/ 190 zł
Płyta - 190/ 201 zł

Bilety w sprzedaży dostępne będą od środy, 23 listopada.

Najnowsza edycja Metal Hammer Festival będzie już ósmą. Dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak Tool, Korn czy Judas Priest.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca