Muzyka

Wokalista Iron Maiden na kongresie z prezydentem Dudą i premier Szydło

Grupa Iron Maiden lubi Polskę. Muzykom zdarzyło się nawet wpaść na polskie wesele. Tym razem nasz kraj odwiedził frontman kapeli, Bruce Dickinson. Wokalista nie przybył jednak z muzyczną wizytą, lecz biznesową.
Metalowiec z Anglii był gościem na Kongresie 590, w którym udział brali także prezydent Andrzej Duda i premier Beata Szydło. Podczas dwóch dni spotkań wymieniano poglądy i doświadczeń z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji. Dickinson był jednym z prelegentów.

Muzyk, ubrany w garnitur i pod krawatem, opowiadał o swoich doświadczeniach biznesowych, związanych np. z lotnictwem. Przypomnijmy bowiem, że Dickinson jest nie tylko frontmanem Iron Maiden, ale i licencjonowanym pilotem oraz właścicielem firmy lotniczej.

Pod tym adresem można obejrzeć krótki wywiad, którego udzielił TVP3.

Iron Maiden to czołowi przedstawiciele heavy metalu, których płyty rozeszły się w nakładzie 90 milionów egzemplarzy.

Wiosną przyszłego roku grupa wyruszy na kolejną część trasy promującej wydany w 2015 roku album "The Book Of Souls". Płyta dotarła w naszym kraju na szczyt listy OLIS i pokryła się złotem. Latem 2016 roku legenda heavy metalu gościła w Polsce i zagrała na stadionie we Wrocławiu.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca