Muzyka

Dream Theater: Książka na podstawie płyty "The Astonishing"

Historia, która została opowiedziana w tekstach na albumie "The Astonishing" grupy Dream Theater, zostanie przedstawiona w formie książki. Data jej premiery to wiosna 2017.
"The Astonishing, The Novel", pod takim tytułem ukaże się książka, którą na podstawie tekstów do płyty "The Astonishing" napisze na prośbę zespołu ceniony za oceanem autor science fiction, a przy okazji szkolony wokalista i w przeszłości muzyk metalowy, Peter Orullian. Oczywiście legenda progmetalu przewidziała wydanie specjalne, limitowane. Historia Gabriela, który w dystopicznym świecie rządzonym przez drony chce tworzyć dostępną tylko władającym muzykę, a także wielu innych postaci, zostanie poszerzona. Będą nie tylko nowe wątki, lecz również nowe postacie. Szczegółowy opis tego, co czeka fanów Dream Theater w powieści, można znaleźć na stronie internetowej zespołu.

Wcześniej, bo w styczniu i lutym 2017 roku Dream Theater odbędzie specjalną trasę koncertową po Europie, w której trakcie wykona płytę "Images And Words" w całości, z okazji 25-lecia jej premiery.

Album "The Astonishing" miał premierę w styczniu 2016 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca