Muzyka

Poznaj ciało Syd z The Internet

Wokalistka neo-soulowego zespołu The Internet, Syd, opublikowała nową piosenkę. Subtelne, balladowe nagranie nosi tytuł "Body".
Kawałek wyróżniający się ciepłym, delikatnym, niemal szepczącym wokalem i elektronicznym podkładem, można znaleźć na YouTube.

To drugi po "All About Me" numer promujący solowy album artystki, "Fin". Premierę wyznaczono na 3 lutego, a wydawcą będzie Columbia Records. Syd napisała materiał na płytę i zajęła się jego produkcją, w czym wsparli ją MeLo-X, Hit-Boy, Haze, Rahki i Steve Lacy.

Oto tracklista:
"Shake 'Em Off"
"Know"
"Nothin to Somethin"
"No Complaints"
"All About Me"
"Smile More"
"Got Her Own"
"Drown in It"
"Body"
"Dollar Bills"
"Over"
"Insecurities"

Syd The Kyd i Matt Martians zaczynali The Internet jako duet w 2011 roku, wydając debiutancki album "Purple Naked Ladies", który nie tylko przyciągnął uwagę świetną muzyką, ale również odważnymi tekstami wokalistki, która poruszała w nich tematykę własnej seksualności. Dwa lata później do sprzedaży trafiła druga płyta, "Feel Good", stworzona już przez poszerzony skład zespołu, która ugruntowała pozycję The Internet jako nowej twarzy undergroundowego brzmienia. Ogrom talentu, który składa się na potencjał zespołu pozwolił im nagrać longplay "Ego Death" (2015), który postawił ich w jednym szeregu z The Weekndem i Miguelem, jako że cała trójka została nominowana do nagrody Grammy w tej samej kategorii.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca