Muzyka

Najnowszy teledysk Jareckiego! Zapowiedź nowej płyty!

Już 10 lutego do sieci trafi najnowszy teledysk Jareckiego. Artysta słynący ze swojej wyjątkowej barwy głosu, poczucia humoru i zamiłowania do funkowych rytmów przygotował całkowicie nową produkcję zwiastującą premierę jego najnowszego albumu pt. „Za wysoko”.

 

Utwór „Kochanie” to pierwszy singiel promujący jego drugą solową płytę. Jarecki nie próżnuje, na stałe współpracujący z GrubSonem i DJ BRK, pomiędzy niekończącymi trasami koncertowymi, znalazł czas na nagranie własnej płyty.

 

- Idzie nowe! - powiedział. - „Kochanie” to jeden z najmocniejszych i najbardziej osobistych kawałków które przygotowałem na nową płytę.

 

Gościnnie w utworze pojawia się wybitny gitarzysta, Robert Cichy, a za realizacją klipu odpowiedzialny jest wielokrotnie nagradzany filmowiec, Michał Schwierc z SCH MEDIA, który współpracował z Jareckim przy poprzednich projektach.

 

W utworze „Kochanie” czuć prawdziwe emocje. Nie jest to Jarecki którego słuchacze mogą kojarzyć z często żartobliwych utworów i aranżacji. To Jarecki którego słuchacze powinni poznać na nowo, pozwalając mu się porwać i ponieść z nurtem kolejnych dźwięków i nut. Za premierą utworu kryje się jeszcze jeden pomysł – zdradza artysta. - Już niedługo poznacie więcej szczegółów.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca