Muzyka

Symfonie wreszcie odnalezione! Debiutancki album The Party Is Over!

Od dziś w sieci dostępny jest debiutancki album „Stolen Symphonies” katowickiego duetu The Party Is Over. Zebrane na nim utwory są efektem niemal dwuletniej pracy i zapisem procesu wypracowywania własnego stylu.

 

„Stolen Symphonies” to opowieść o spotkaniu dwojga ludzi, o starciu dwóch chaotycznych żywiołów. Błogość i niepokój, zachwyt i wściekłość, uwielbienie i pogarda - skrajne emocje przeplatają się tu z momentami chłodnej analizy i dystansu do siebie. "Stolen Symphonies" to również zderzenie dwóch żywiołów muzycznych. Wywodząca się z tradycji soulowych Daria Ryczek i wychowany na rocku Michał Wajdzik spotykają się na polu muzyki elektronicznej, by wspólnie dać upust swojej kreatywności. Czerpią rozległe inspiracje (słychać tu echa zarówno klasyków trip-hopu, jak i muzyki Wschodu), zachowując przy tym własny, oryginalny charakter.

 

Od dziś albumu słuchać można w serwisach Bandcamp, Soundcloud i Youtube. Wkrótce pojawi się na najpopularniejszych popularnych serwisach streamingowych oraz będzie dostępny w wersji fizycznej (na koncertach oraz w sklepach internetowych).

 

 

Bandcamp: https://thepartyisover.bandcamp.com/album/stolen-symphonies

Soundcloud: https://soundcloud.com/the-party-is-over/sets/stolen-symphonies

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=pOaftqphHb4

 

O zespole

The Party Is Over to Daria Ryczek i Michał Wajdzik. Swoje pierwsze utwory, będące mieszanką soulu i trip-hopu, zaprezentowali w lutym 2015 roku na epce zatytułowanej po prostu "The Party Is Over". We wrześniu 2015 roku ukazał się singiel "Inspiration" z remixami MANOIDa i Stendeka (producent najnowszej płyty Reni Jusis). W ciągu dwóch lat działalności duet intensywnie koncertował. The Party Is Over na swoim koncie ma również udane występy w telewizji (talent show Must Be The Music w Polsacie oraz program Kulturalni.pl w TVP Polonia). Równolegle Daria i Michał rozwijają swoje solowe projekty – L.U. oraz Rabbit on the Moon.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca