Muzyka

Zebrahead zagrają na Czad Festiwalu

Popunkowa formacja Zebrahead powiększyła skład Czad Festiwalu. Impreza odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia w Straszęcinie.
Zespół powstał w Kalifornii w 1996 roku. Kiedy Zebrahead po raz pierwszy wkroczył na kalifornijską scenę rockową, natychmiast został uznany za pioniera gatunku, który nie tylko przetrwał do dziś, ale też rozkwitł zarówno w kraju jak i za granicą. Ich sukces tkwi w łączeniu punka, hip-hopu i rocka alternatywnego. Po 21 latach działalności i 15 wydanych albumach Zebrahead wciąż potrafią zaskoczyć świeżymi pomysłami, które zjednują im fanów wśród młodej publiczności. Nic dziwnego, wybuchowa mieszanka gatunków, niesamowita dynamika pomiędzy członkami zespołu a publicznością sprawiają, że ich koncerty mają siłę tornada, a przez publiczność pędzi żywioł w najczystszej postaci, nie pozwalający spokojnie stać w miejscu.

Udział w festiwalu potwierdzili wcześniej Epica, Billy Talent, Anti-Flag, Bastille, Dubioza Kolektiv, Sonata Arctica, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Big Cyc, Coma, Czesław Śpiewa, Lady Pank, Łydka Grubasa, Sonata Arctica, Hunter, Trzynasta w samo południe i Nocny kochanek.

Informacje o biletach pod tym adresem.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca