Muzyka

Adam Nowak z Raz Dwa Trzy zaprasza do projektu Antarktyka

Wokalista Raz Dwa Trzy Adam Nowak przebywa obecnie na Antarktyce, gdzie da niewielki koncert. Muzyk chce, by w to ważne wydarzenie zaangażowali się też fani.
Podczas wyprawy odbędzie się pierwszy w historii koncert polskiego artysty na Antarktyce transmitowany przez Trójkę. Odbędzie się to 11 marca, w wieczornym paśmie radiowym Piotra Metza.

- Adam Nowak i ekipa Trzy Sztuki mają dla Was bardzo ciekawą propozycję :) - czytamy na Facebooku grupy. - Jedną z piosenek zaśpiewanych przez Adama w trakcie minirecitalu z Antarktyki (przypominamy Trójka - Program 3 Polskiego Radia, sobota , 11 marca w paśmie Piotra Metza między godz. 19.00-22.00) będzie piosenka "W wielkim mieście". Adam chciałby Was prosić o wspólne wykonanie refrenu:) W trakcie słuchania audycji weźcie do ręki telefon komórkowy, tablet, aparat i nagrajcie krótki fragment refrenu z własnym udziałem. Możecie śpiewać, recytować, szeptać - ważne, żeby było słychać również dźwięk dochodzący z radia:) Wszystkie filmiki wysłanie na adres manager@zespolrazdwatrzy.pl znajdą swoje miejsce w filmie podsumowującym całą wyprawę.

Więcej o przedsięwzięciu "Trzy Sztuki w Antarktyce" można dowiedzieć się pod tym adresem.

Dorobek formacji Raz, Dwa, Trzy zamyka album "Raz, Dwa, Trzy... 25", który ukazał się 16 września 2016 roku. Dzieło otrzymało nominację do Fryderyka w kategorii album roku pop.

Zespół od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bossa novy, kojące rytmy reggae'owe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca