Muzyka

Kolejny klip Me And That Man. Zobacz Nergala na pustyni

Zespół Me And That Man, za którym stoją Nergal z metakowej grupy Behemoth i John Porter, zaprezentował kolejny utwór z debiutanckiej płyty. Do sieci trafiło nagranie "Cross My Heart And Hope To Die" wraz z klipem.
W wideo widzimy Nergala z białą gitarą przechadzającego się po pustyni. Za reżyserię odpowiadają Peter Beste i Nico Poalillo. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Wcześniejsze single bandu to "My Church Is Black" i "Ain't Much Loving". Muzycy zaprezentowali też kawałek "Nightride" w programie Kuby Wojewódzkiego. Wszystkie poprzedzają płytę "Songs of Love And Death", która ukaże się 24 marca. Wydawcą w Polsce będzie Agora, zagranicą Cooking Vinyl. Wśród inspiracji artyści wymieniają takich twórców jak Johnny Cash, Nick Cave, Mike Ness czy Tom Waits.

- Projekt "Me And That Man" to dwóch samotnych facetów, którzy znaleźli się w miejscu, w którym nie byli nigdy wcześniej, którzy nagle poznają się i podają sobie ręce - mówi o zespole John Porter. - To pokazuje, jak muzyka zbliża: dwóch zupełnie obcych ludzi rozpoczyna wspólną, artystyczną przygodę. Nie było to łatwe, ale obydwaj zdecydowaliśmy, że nie pójdziemy na żadne kompromisy, które są nieodłącznym niebezpieczeństwem każdej muzycznej współpracy. Na szczęście wiemy, że w tym przypadku, tym lepiej dla nas.

Tracklista:

1. My Church is Black
2. Nightride
3. On the Road
5. Cross My Heart and Hope To Die
6. Better The Devil I Know
7. Of Sirens, Vampires and Lovers
8. Magdalene
9. Love & Death
10. One Day
11. Shaman Blues
12. Voodoo Queen
13. Get Outta This Place
14. Ain't Much Loving
15. Cyrulik Jack

Kapela zapowiedziała pierwsze koncerty. Na razie - na marzec i kwiecień - zaplanowano europejskie występy, w tym w Anglii, Niemczech, Holandii czy Francji.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
kopia cesarza internetu 13 marca 2017, 10:42
dżiu gren łait
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca