Muzyka

Kansas nie zagrają w Poznaniu

Rockowy zespół Kansas, znany m.in. z przeboju "Dust In The Wind", nie przyjedzie na koncert do Polski. Planowany na 14 lipca w Poznaniu występ, podobnie jak reszta europejskiego tournée, nie dojdzie do skutku.
- Kansas z żalem informuje o odwołaniu europejskiej trasy 2017 roku - czytamy w oficjalnym komunikacie. - Decyzja spowodowana jest ostrzeżeniami wydanymi przez rząd Stanów Zjednoczonych i agencje federalne dotyczącymi bezpieczeństwa Amerykanów podróżujących latem po Europie. Członkowie Kansas są niezwykle zasmuceni faktem, że tym roku nie będą mogli zagrać dla swoich europejskich fanów.

- W tej sytuacji zmuszeni jesteśmy odwołać koncert 14 lipca 2017 w Poznaniu w Sali Ziemi - dodaje organizator, Rock-Serwis. - Bilety można zwracać w miejscu ich nabycia.

Kansas to ponad cztery dekady działalności i ponad 30 milionów sprzedanych płyt.

Utwory Kansas pojawiły się na setkach składanek z muzyką rockową, ścieżkach dźwiękowych filmów i seriali (np.: w bardzo popularnym cyklu o zjawiskach paranormalnych Supernatural), stając się częścią szeroko rozumianej (pop)kultury. Nowych fanów zyskali dzięki wykorzystaniu jego piosenek w popularnych grach wideo "Rock Band" i "Guitar Hero". Hitu "Dust In The Wind" można posłuchać pod tym adresem.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca