Muzyka

Prophets of Rage chcą... "Unfuck the World"

Zespół Prophets of Rage, który latem odwiedzi Polskę, zaprezentował pierwszy, nowy utwór od wydania debiutanckiej EP-ki.
Przypomnijmy, że w składzie formacji są Tom Morello, Tim Commerford i Brad Wilk z Rage Against The Machine oraz Chuck D i DJ Lord z Public Enemy i B-Real z Cypress Hill. W czasie koncertu w Chile, kapela zagrała premierowy kawałek "Unfuck the World". Amatorski zapis dokumentujący wykonania piosenki można znaleźć na YouTube.

Mających pewne podejrzenia, zapewniamy, że nie jest to cover nagrania Angel Olsen, co artystka sama zresztą skomentowała na Twiterze. - Jeśli o mnie chodzi, każdy powinien mieć numer zatytułowany "Unfuck the World".

Czy grupa zagra nowy utwór także w Polsce, przekonamy się 1 lipca. Tego dnia muzycy wystąpią w Gdyni na festiwalu Open'er.

Pod wspólną nazwą zaczerpniętą z tytułu utworu Public Enemy, Prophets of Rage postanowili przypomnieć najważniejsze utwory swoich macierzystych grup i zająć wyraźne stanowisko. 25 sierpnia 2016 roku wydali debiutancki materiał: 5-utworową EP-kę "Party's Over", na której znalazła się premierowa kompozycja i cztery covery.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca