Muzyka

Nicki Minaj pomaga wiosce w Indiach

Nicki Minaj ostatnio jest bardzo hojna. Najpierw pomagała fanom opłacić kredyty i czesne za szkołę, teraz okazuje się wspomaga też datkami mieszkańców pewnej wioski w Indiach.
Raperka poinformowała, że pomogła zbudować centrum komputerowe i studnie. - Dzięki pieniądzom, które - z pomocą mojej pastor Lydii Sloley - słałam do wioski w Indiach, zapewniły mieszkańcom centrum komputerowe, szkołę krawiecką, program nauki czytania i dwie studnie - cieszy się gwiazda na Instagramie. - Narzekamy na rozmaite bzdury, tymczasem niektórzy ludzie nie mają nawet czystej wody. Bądźcie błogosławieni. Nasza praca jeszcze nie jest skończona.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą "Pink Friday". Dwa lata później wydała "Pink Friday: Roman Reloaded". Trzeci i na razie ostatni album raperki, "The Pinkprint", miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków. Ostatnio nagrała piosenkę z Katy Perry, "Swish Swish".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca