Muzyka

Carsky na Open’er Festival - Nowy Singiel “Pure” już 26. Czerwca!

Już niebawem Carsky zaprezentuje światu swój festiwalowy set podczas Open’er Festival 2017 - jego muzyka zabrzmi 28. Czerwca o godzinie 17.30 na Firestone Stage. Oprócz tego, 26. czerwca premierę miał będzie jego nowy utwór “Pure”, który wraz z “Dreams” zapowiada nadchodzącą EPkę Carsky’ego.

 

Krakowski producent Carsky niedawno zachwycił publikę swoim debiutanckim solowym singlem “Dreams”. Jego muzyka to połączenie wpadających w ucho wokali oraz zachęcających do tańca melodii, podkręcanych elektronicznymi elementami, które idealnie sprawdzą się na każdej letniej imprezie czy składance.

 

Posłuchaj debiutanckiego singla “Dreams”

 

Cechuje go cierpliwość i samodzielność, u ludzi ceni sobie skromność i chęć do działania, a jako swój przełomowy występ z humorem wspomina koncert zagrany wraz z zespołem by proxy, gdzie jego wyzwaniem było rozkręcenie kilkutysięcznej publiczności i dorównanie charyzmą występującemu przed nim zespołowi Bajm.
 

Carsky, tak właściwie pochodzący z Krakowa Paweł Karski - instrumentalista i producent, który pasję do muzyki i tworzenia nowych brzmień odkrył w sobie już jako dziecko. Zainspirowany umiejętnością gry na akordeonie swojego ojca, przygodę jako instrumentalista rozpoczął od rozkochania się w grze na gitarze. To właśnie ten instrument spowodował, że zakiełkował w nim dryg do muzyki rockowej, którą miał okazję wykonywać zanim w 1999 roku na dobre odkrył, że to elektronika jest tym, czego od zawsze szukał. Ten okres można uznać za przełomowy w życiu I karierze Carsky’ego – właśnie wtedy zrodziła się w nim zajawka do muzyki Moby’ego, który jest inspiracją jego własnych brzmień po dzień dzisiejszy.

 

Mimo że do tej pory Carsky ujawnił światu jedynie swój debiutancki solowy singiel „Dreams”, to już dał się poznać jako muzyczny indywidualista, chodzący własnymi ścieżkami wyściełanymi wpadającą w ucho elektroniką. 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca