Muzyka

Adele chce zamieszkać w Anglii

Adele zamierza wrócić do ojczyzny i na stałe przenieść się z Los Angeles do Londynu.
Angielka najwyraźniej zatęskniła za domem. Gwiazda zamierza porzucić swoją posiadłość w Beverly Hills i razem z mężem oraz 4-letnim synem Angelo przeprowadzić się do stolicy Wielkiej Brytanii. - Los Angeles to nie do końca miejsce dla Adele - wyjaśnia informator. - W Londynie ma rodzinę i najbliższych przyjaciół, a to dla mniej ważne.

Przypomnijmy, że gwiazda niedawno odwołała dwa koncerty właśnie w Londynie. Wokalistka była na finiszu obejmującej 123 koncerty trasy, gdy zawiodły mocno nadwyrężone struny głosowe i musiała zrezygnować z dwóch występów w rodzinnym mieście.

Adele ma na koncie trzy długogrające krążki "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

źródło: megafon.pl
przysłano: 10 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca