Emeli Sandé jest szczęśliwa i śpiewa o zakochaniu

Zakochanie jest tematem przewodnim nowego singla Emeli Sandé, który właśnie trafił do sieci.
- "Starlight" jest prawdziwym odzwierciedleniem aktualnego momentu mojego życia - tworzenie muzyki sprawia, że jestem prawdziwie szczęśliwa - mówi o swym nowym nagraniu artystka. - Zakochiwanie się jest magicznym uczuciem - o tym właśnie jest moja najnowsza piosenka. Pisanie "Starlight" było naturalnym procesem i naprawdę mam nadzieję, że słuchając tych dźwięków ludzie poczują się lepiej, podniosą się i będą wolni.

Tekstówkę do nagrania można obejrzeć pod tym adresem.

Utwór zapowiada EP-kę "Kingdom Coming", która ukaże się 3 listopada.

Wiele się wydarzyło w życiu Emelie Sandé w ciągu ostatnich pięciu lat, od momentu wydania znakomitego debiutu "Our Version Of Events". Album nie tylko okazał się najlepiej sprzedającą się płytą 2012r., i drugą najlepiej sprzedającą się płytą 2013r., ale też spędził aż 7 tygodni na 1. miejscu UK Album Chart i zdobył status 7-krotnej platyny. Artystka została również nagrodzona aż trzema statuetkami Brit Awards (Critics Choice, Best Album, Female Solo).

W ubiegłym roku ukazał się drugi album artystki "Long Live The Angels", który był najlepiej sprzedającym się kobiecym albumem w UK nagrodzonym statuetką BRIT Award w kategorii Best Female. Tym samym Emeli Sandé jest czterokrotną laureatką BRIT Award.



Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło