Muzyka

Sam Smith pokaże, jak nagrywał płytę

Nowy album Sama Smitha jest dla niego wyjątkowo ważny. Realizacja płyty była swoistą terapią po bolesnym rozstaniu. Muzyk postanowił udokumentować ten proces.
Wokalista nawiązał współpracę z Apple Music, by stworzyć film ukazujący prace nad "The Thrill Of It All". 25-latek jest bohaterem krótkometrażowego projektu, który pozwoli fanom zajrzeć za kulisy sesji jego drugiej płyty. Premierę wyznaczono na 3 listopada. W obrazie wykorzystano m.in. wywiady z producentami materiału, wśród których znaleźli się Timbaland, Poo Bear i Jimmy Napes.

- Był czas, podczas pracy nad tym wydawnictwem, kiedy znalazłem się w naprawdę złym miejscu - opowiadał wcześniej muzyk. - Zostałem porzucony, co nie było szczególnie miłe. Zazwyczaj pisanie o takich uczuciach jest dla mnie niczym terapia. Ale nie tym razem. Przez dwa miesiące nie byłem w stanie nic napisać. Moja ekipa musiała siłą zaciągnąć mnie do studia. Za to ja czułem, że już nigdy więcej nie chcę nagrywać.

Longplay "The Thrill Of It All" także ukaże się 3 listopada. Standardowa wersja zawierać będzie 10 utworów, a edycja deluxe poszerzona zostanie o cztery bonusy.

Oto tracklista:
1. Too Good At Goodbyes
2. Say It First
3. One Last Song
4. Midnight Train
5. Burning
6. Him
7. Baby, You Make Me Crazy
8. No Peace (feat. YEBBA)
9. Palace
10. Pray
11. Nothing Left For You (bonus track)
12. The Thrill Of It All (bonus track)
13. Scars (bonus track)
14. One Day At A Time (bonus track)

Sam Smith zadebiutował albumem "In the Lonely Hour", który ukazał się 26 maja 2014 roku. Była to trzecia najlepiej sprzedająca się płyta 2014 roku w USA i druga w Wielkiej Brytanii. Dzieło wyróżniono 4 statuetkami Grammy. Za piosenkę "Writing's on the Wall" do filmu o Jamesie Bondzie, "Spectre", Anglik otrzymał Oscara i Złoty Glob.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca