Muzyka

Sean Combs wszystkich imion

Sean Combs ma nowy pseudonim artystyczny, ale pozostałe także obowiązują.
Z okazji swych 48. urodzin, które wypadły 4 listopada, Amerykanin poinformował, że ponownie zmienił ksywkę. - Nie będę reagował na Puffy'ego, Diddy'ego czy Puffa Daddy, tylko na Love lub Brother Love - deklarował.

Po kilku dniach nie jest już tak radykalny. - Żartowałem. To tylko jedno z moich alter ego - wyjaśniła. - Możesz wołać mnie starymi imionami, ale możesz też mówić na mnie Love.

Amerykanin drugi rok z rzędu został najlepiej zarabiającym hiphopowym twórcą. Ranking we wrześniu ogłosił "Forbes". W minionym roku artysta, który naprawdę nazywa się Sean Combs, zarobił 130 milionów dolarów. Ponad połowa, 70 milionów dolarów, pochodziła ze sprzedaży części jego firmy odzieżowej, Sean Jean. Dochody czerpie też z lukratywnych kontraktów z producentami wódki Ciroc, tequili DeLeon i wody Aquahydrate.

Sean Combs to raper, autor piosenek, aktor i producent muzyczny oraz filmowy. Znany jest pod pseudonimami Puff Daddy, Puffy, P. Diddy i Diddy. W 2017 roku "Forbes" oszacował jego majątek na 820 milionów dolarów. Raper jesienią 2015 roku wypuścił ostatni krążek "MMM".


źródło: megafon.pl
przysłano: 7 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca