Muzyka

Twoja muzyka może wybrzmieć w "Stranger Things"

Ścieżka dźwiękowa to bez wątpienia jeden z autów serialu "Stranger Things". Nadarza się okazja, by mieć swój mały wkład.
Nominowana do amerykańskiej nagrody Emmy, Nora Felder z Picture Music Company poprowadzi warsztaty podczas showcase'u BUSH w Budapeszcie i odkryje przed słuchaczami tajniki pracy przy wyborze ścieżek dźwiękowych do seriali.

Felder stała się jednym z wiodących kierowników muzycznych w branży telewizyjnej. W czerwcu tego roku "Billboard" wybrał ją jako jedną z siedmiu kierowników muzycznych wartych obserwowania. Nie powinno być to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę różnorodność projektów,przy których pracowała. Wśród nich znajdziemy "Stranger Things", "Californication", "Ray Donovan", "White Famous" czy "Better Things".

Z tej okazji ogłoszono też wyjątkowy konkurs. Aby wziąć udział w wyścigu po swój serialowy american dream, należy wysłać zgłoszenie z muzyką własnej produkcji, która wpasowałaby się w jeden z seriali. Spośród nadesłanych propozycji Nora wybierze 10 najlepszych i omówi je podczas swojego panelu na BUSHu. Moderatorem panelu będzie Farinoush Mostaghimi z SynchAudio.

Więcej o konkursie można się dowiedzieć pod tym adresem.

BUSH, czyli Budapest Showcase Hub, to połączenie różnych muzycznych eventów takich jak koncerty wyselekcjonowanych artystów Europy Wschodniej, panele dyskusyjne i warsztaty edukacyjne prowadzone przez czołowych przedstawicieli branży muzycznej. W tym roku BUSH odbędzie się w dniach 15-17 listopada.

Wydarzenie otworzy m.in. polski KAMP! Polską scenę muzyczną reprezentować będą również Lor oraz A_GIM.


źródło: megafon.pl
przysłano: 7 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca