Muzyka

L.U.C w Małopolskim Ogrodzie Sztuki!

28 listopada na scenie MOS wystąpi jeden z najbardziej wszechstronnych artystów polskiej sceny hip-hopowej. L.U.C. po raz ostatni zaprezentuje materiał z wyjątkowej płyty "REFLEKCJE", gdzie znalazły się "duety" m.in. z Haliną Frąckowiak, Krystyną Prońko i Magdą Umer.

 

L.U.C. alias Łukasz Rostkowski to artysta wielu . W dorobku producenta znajdują się niezwykle zróżnicowane formy muzyczne, od albumów a capella do współpracy z Motion Trio. W sercu fanów szczególne miejsce zajmuje zainicjowany w 2014 roku projekt  "REFLEKCJE".  Przy jego okazji Rostkowski nawiązał kontakty z licznymi artystami i ich spadkobiercamii. Za ich zgodą połączył swoją muzykę i osobiste teksty z kultowymi refrenami m.in. Ireny Jarockiej, Haliny Frąckowiak, Krystyny Prońko i Magdy Umer. Tak powstał eklektyczny i międzypokoleniowy projekt łączący hip-hop, poezję, elektronikę i muzykę klubową.

Autentyczne i emocjonalne piosenki z tego albumu przyniosły L.U.C ogromną popularność w internecie, doczekując się kilkunastu milionów odsłon. Mimo to, z powodów osobistych po kilku koncertach, artysta zawiesił dalsze występy z tym projektem. Zmienił jednak zdanie w odpowiedzi na liczne prośby fanów. Tuż przed premiera nowej płyty, planowanej na wiosnę przyszłego roku, postanowił zagrać kilka ostatnich REFLEKCYJNYCH koncertów.

 

L.U.C. pojawi się na scenie MOS już 28 listopada. Początek koncertu - godz. 19.00.

 

Bilety do kupienia na http://www.slowacki.krakow.pl/Rezerwacja/OrderTickets.aspx?event_id=6759


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca