Muzyka

Obejrzyj retro-klip JMSNa

Tydzień temu do sieci trafił nowy singel JMSNa zatytułowany "So Badly", który jest zapowiedzią kolejnego, szóstego albumu artysty. Dziś dostaliśmy klimatyczne wideo do kawałka.
JMSN sam wymyślił, wyreżyserował i zmontował nakręcone w Hollywood filmowe dzieło. Wijący się niczym wąż w czerwonym welurowym garniturze od Murata, wokalista hipnotyzuje nas mocnym serio spojrzeniem, wprowadzając w wibracje nie tylko zachwycone fanki, ale i samą retro scenę, zaprojektowaną przez scenografkę Natalie Fält. Specyficzny klimat tej produkcji zawdzięczamy serialowi "Soul Train", na którym wzorował się artysta. 

Co ciekawe - by podkręcić atmosferę "live show", zespół przygrywający piosenkarzowi uczył się piosenki na bieżąco, podczas samego kręcenia, nigdy wcześniej nie słysząc kompozycji. 

Z efektem można zapoznać się poniżej.

"So Badly" to kolejny etap ewolucji muzycznej artysty, dający przedsmak tego, czego fani JMSN-a mogą spodziewać się w 2018 roku.

JMSN wystąpi 11 marca w Warszawie (Grizzly Gin Bar) w ramach World Wide Warsaw Festival. Swoją trasę koncertową kontynuować będzie w Rosji, Japonii i Meksyku.

Sława urodzonego w Detroit JMSNa szybko rozprzestrzeniła się na cały świat, czyniąc go jednym z najbardziej pożądanych muzyków i producentów. JMSN zbudował reputację na bazie nietuzinkowych i niezapomnianych występów na żywo oraz niespotykanej dotąd barwie swojej twórczości, opartej o nuty komponowane w jego osobliwym stylu, balansującym pomiędzy R&B i soulem, zbierając bardzo dobre recenzje od takich reprezentantów gatunku jak Puff Daddy, Usher czy Thomas McClary (założyciel The Commodores) oraz kolegów z branży: Kendricka Lamara, Game'a, Mac Millera, J. Cole'a, Tygi, Ab-Soula, Kaytranady, Ta-ku i wielu innych.


źródło: megafon.pl
przysłano: 8 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca