Muzyka

Steven Wilson wystąpi we Wrocławiu

Steven Wilson - lider zespołu Porcupine Tree, a także solista, kompozytor, multiinstrumentalista, wokalista i producent muzyczny wystąpi 12 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu. To będzie koncert z dużą ilością elektronicznego brzmienia podanego z iście rockowym pazurem.
Jest jednym z najbardziej eklektycznych i niezmiernie zapracowanych artystów rockowych na świecie. Steven Wilson śpiewa, pisze, nagrywa i produkuje muzykę dla siebie, a także dla wielu innych zespołów i solistów. I dużo koncertuje.

Steven Wilson niegdyś kojarzony głównie z Porcupine Tree, z powodzeniem prowadzi również karierę solową, zapoczątkowaną w 2008 roku wydaniem płyty "Insurgentes", bardzo dobrze przyjętej zarówno przez fanów, jak i krytykę. Po trzech latach na rynku ukazał się dwupłytowy album "Grace For Drowning" o stylistyce jazzowo-rockowej, którą uzyskał dzięki zaproszeniu do nagrania muzyków jazzowych. W 2013 roku Steven Wilson wydał kolejny solowy album "The Raven That Refused To Sing" i tak jak poprzednio towarzyszyli mu wytrawni muzycy. Przedostatnim solowym wydawnictwem jest "Hand. Cannot. Erase", które ukazało się na początku 2015 roku, natomiast przed rokiem światło dzienne ujrzała płyta "To The Bone". Steven Wilson koncertuje po całym świecie i doceniany jest zarówno przez fanów, muzyków, jak i krytykę.

Bilety, w tym także specjalne - kolekcjonerskie - w sprzedaży będą od poniedziałku, 26 lutego, od godziny 10:00. Nabywać je będzie można poprzez stronę, a pozostałe wejściówki sprzedawane będą także za pomocą platformy eBilet oraz w sieci salonów Empik w całym kraju.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca