Muzyka

PRO8L3M ma Zofię Wichłacz w teledysku

Duet PRO8L3M zaprezentował singel "Flary" z nadchodzącego mixtape'u "Groud Zero".
"Flary" to przepełniona skrajnymi emocjami historia damsko-męskiej relacji. Z jednej strony fatalistyczna, z drugiej pokazująca silne uczucia dwóch ścierających się osobowości.

Ten stan odzwierciedla teledysk do utworu, osadzony w konwencji oscylującej pomiędzy brudnym dramatem a ironicznym absurdem. Próby samobójcze, nałogowe zadawanie sobie bólu, robienie rzeczy głupich i niebezpiecznych, ale satysfakcjonujących - to wszystko rozgrywa się w krótkich migawkach z kilku godzin pętli życia tajemniczego bohatera.

Teledysk został wyreżyserowany przez Piotrka Matejkowskiego. W roli głównej możemy zobaczyć Juliana Świerzewskiego, ostatnio nominowanego do nagrody Zbyszka Cybulskiego za rolę w "Zgodzie", etatowego aktora Teatru Powszechnego. W teledysku występuje również Zofia Wichłacz, znana m.in. z "Miasta 44" i serialu "Belfer".

"Ground Zero" to surowy materiał, który powstał na bazie inspiracji breakcore, techno i trance z przełomu lat 90. i 2000. Na płycie znajdą się 22 numery i 5 skitów. Trasa koncertowa promująca materiał "Ground Zero Tour" obejmie 12 polskich miast i wystartuje już 5 kwietnia.

Premiera mixtape'u "Ground Zero" 16 marca.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 marca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca