Muzyka

Michał Bajor – „Od Kofty…do Korcza”

Koncert utworów z dwupłytowego albumu pod tym samym tytułem. To prawdziwa muzyczna historia, napisane i przetłumaczone specjalnie dla Bajora przez najlepszych autorów i kompozytorów utwory, które pozwoliły  artyście stworzyć  własny, niepowtarzalny teatr piosenki. Zapowiadamy wieczór pełen wspomnień, liryki , dramatyzmu, ale i żartu.

Album „Od Kofty…do Korcza”, który miał swoja premierę 21 kwietnia 2017 r., niejako podsumowuje kilkadziesiąt lat przygody aktora z piosenką. To dwudziesta pozycja w jego dorobku nagraniowym (nie licząc pocztówki z 1973 roku). A skąd tytuł? Jak wyjaśnia sam Bajor: „Kofta, bo między innymi od jego pięknych i poetyckich tekstów zaczęło się na poważnie moje śpiewanie; a Korcz, bo tak kapitalnie utrafił w moją muzyczną osobowość, że od dawna nosiłem się z zamiarem nagrania naraz jego muzycznych, dla mnie napisanych perełek”.

 

Koncert trwa około 90 minut.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

 

    Niedziela, 14.10.2018, Scena NCK
    godz. 18:00

    Bilet - 90 zł

    Informacje i rezerwacja:

    Biuro Organizacji Widowni
    telefon: 12 644 02 66 wew. 55
    e-mail: rezrwacja@nck.krakow.pl

 


przysłano: 17 kwietnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca