Trent Reznor fanem Chidlisha Gambino i "Atlanty"

Trent Reznor jest pod wielkim wrażeniem najnowszego nagrania Chidlisha Gambino, a także serialu "Atlanta", którego artysta jest współtwórcą.
W maju Chidlisha Gambino zaprezentował pierwszą kompozycję od czasów bestsellerowej płyty "Awaken, My Love!" z 2016 roku. W samych superlatywach o utworze "This Is America" wypowiedział się Trent Reznor, chwaląc przede wszystkim teledysk. - Nie pamiętam, kiedy ostatnio obejrzałem jakiś klip do końca, nie mówiąc o tym, by zrobić to 5 razy z rzędu - napisał na Twitterze lider Nine Inch Nails.
Laurat Oscara nie ograniczył się jednak do "This Is America" i nie szczędził innych pochwał pod adresem Childisha Gambino vel Donalda Glovera.

- Jestem pod wielkim wrażeniem dokonań Donalda Glovera - dodał. - "Atlanta" to genialna rzecz. Zacząłem pokazywać serial ludziom i przekonywać ich, że muszą go obejrzeć.

Niedawno do słabości do rapera i aktora przyznała się Adele. - Jak Ty to robisz, że prezentujesz tyle wspaniałej sztuki na tylu polacht - napisała na Instagramie. - Uwielbiam Cię.

Polscy widzowie mogą oglądać "Atlantę" na kanale Fox Comedy.

Nazwisko Donalda Glovera kojarzone jest ostatnio głównie z aktorstwem (wystąpił np. jako Lando Calrissian w filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie") jednak jego dorobek artystyczny jest dużo szerszy. Przez kilka lat był scenarzystą "Rockefeller Plaza 30", później występował w sitcomie "Community". Glover jest również raperem, tworzy pod szyldem Childish Gambino i jest autorem oraz wykonawcą jednego z najbardziej kontrowersyjnych numerów w ostatnim czasie, wspomnianego "This is America".

Nine Inch Nails to rockowo-metalowy zespół o industrialnym charakterze. Na jego czele nieprzerwanie stoi Trent Reznor. Kapela 13 razy nominowana była do Grammy - zdobyła dwie nagrody za utwory "Wish" i "Happiness in Slavery". Za najważniejsze dzieło w dorobku Nine Inch Nails uważa się "The Downward Spiral" z 1994 roku. Ostatnia płyta to "Hesitation Marks" z września 2013 roku. 22 czerwca ukaże się nowe wydawnictwo, "Bad Witch".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło