Muzyka

Stacja Czechowice-Dziedzice Rock&Blues Festiwal

Organizatorzy „Rock&Blues Festiwal” zapraszają na koncert Legendarnego Polskiego Zespołu Rockowego Oddział Zamknięty który odbędzie się w piątek, 16 listopada w klubie muzycznym Chacharnia w Czechowicach - Dziedzicach.

Oddział Zamknięty od prawie 40 lat prezentuje nieustannie jedne z najlepszych koncertów w Polsce, łącząc na nich już cztery pokolenia swoich wiernych fanów . Wśród ich największych hitów są m.in. :”Ten Wasz Świat”; „Party” ; „Obudź się” ; „Gdyby Nie Ty” ;” Rzeka „; „Ich Marzenia”; „Szkoła”;” Sama”;” Szkiełko”; „Andzia”;” Oddział”; „Debiut”;” Uszy „, nie zabraknie też najnowszych utworów, które już stały się koncertowymi hitami. W składzie Oddziału Zamkniętego jest jego współzałożyciel i kompozytor większości repertuaru Wojciech Łuczaj- Pogorzelski, któremu w tym roku przypada Jubileusz 40-lecia pracy artystycznej; Krzysztof Wałecki (wokalista, autor tekstów,kompozytor, współautor albumu „ Parszywa 13” z 1997 roku ); Grzegorz Stępień ( grającym na basie w OZ od połowy istnienia Zespołu); Paweł Oziabło (niepokorny i utalentowany młody gitarzysta) oraz Maciej Kudła (perkusista i również laureat wielu muzycznych nagród dla wyróżniającego się instrumentalisty na polskim rynku i poza nim (m.in. w 2017 roku podczas Suwałki Blues Festiwal).

W ubiegłym roku Oddział Zamknięty został zapamiętany z rewelacyjnego przyjęcia publiczności na Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie transmitowanym w TVN czy Festiwalu w Kielcach, transmitowanym w Polsacie. Na 40-lecie zespołu przygotowuje się nowy krążek Zespołu oraz wiele niespodzianek.

Support przed Oddziałem Zamkniętym - Zespół Animators:


Czysta i surowa energia rock’n’rolla. Jest ich trzech. Ich spontaniczna muzyka to piosenki o ludziach, emocjach, lalkach, złych chłopakach, wścibskich sąsiadach i podróżach w kosmos – z przesterem, na ostro i bez ogródek. Animators to zdobywcy wielu nagród i wyróżnień na niezliczonej ilości przeglądów, festiwali i konkursów dedykowanych młodym zespołom. Trio to również weterani „talent show” – X Factor i Must Be The Music – nie raz można było usłyszeć ich na antenie ogólnopolskich stacji radiowych. Po kilku latach i dwóch płytach przyszedł czas na nowe wyzwanie – pierwszy w ich dorobku album w z polskim tekstem.
„Hepi End” to szczera ekspresja. Muzyczne szaleństwo. Szukanie odpowiedzi na ważne pytania. Jak czujemy się ze sobą? Jak zrozumieć innych? Co sprawia, że chcemy żyć jeszcze bardziej? Pomimo wszystko.
„Ważne piosenki” to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu Raz Dwa Trzy. Na ich tle Adam Nowak snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy. Zapraszamy do spędzenia wspólnego wieczoru i wysłuchania historii zamkniętych w „Ważnych piosenkach”.

Zespół Raz Dwa Trzy pojawi się w klubie Chacharnia w ramach Festiwalu – Stacja Czechowice-Dziedzice – Rock&Blues Festiwal! To już piąta, jubileuszowa edycja tego wydarzenia :-)

Supportem przed gwiazdą wieczoru będzie zespół bluesowy Box Canyon. Zespół powstał w 2012 roku i tworzy go czterech muzyków, z trzech różnych krajów (m.in. z U.S.A.). Zespół koncertuje w całym kraju a jego nagrania emitowane były na antenie ogólnopolskich stacji radiowych – m.in. Polskiego Radia Katowice oraz Antyradia. W 2013 roku zespół stworzył i nagrał także piosenkę tytułową dla festiwalu filmowego The Art of Ride. Swoją muzykę Box Canyon określa jako „americana”, łącząc silne wpływy najlepszych tradycji muzyki bluesowej z rock’n’rollem, country i funkiem. Box Canyon to fantastyczna energia żywej muzyki w oryginalnym amerykańskim brzmieniu!
kup bilety CZECHOWICE-DZIEDZICE
Klub Chacharnia 2018-11-18
kup bilety CZECHOWICE-DZIEDZICE
Klub Chacharnia 2018-11-16
od: 16 listopada 2018
do: 18 listopada 2018

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 24 pazdziernika 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca