Muzyka

Perfect Son debiutuje w Sub Pop

Pod szyldem amerykańskiej wytwórni Sub Pop ukazał się dziś debiutancki album Perfect Son "Cast". Materiał z płyty zabrzmi na żywo podczas tegorocznego OFF Festivalu.
Tobiasz Biliński, występujący pod pseudonimem Perfect Son, jest pierwszym Polakiem, który trafił pod opiekę legendarnej oficyny z Seattle. "Cast" to dziesięciorozdziałowa opowieść o mocy drzemiącej w człowieku, która pozwala mu wytrwać w walce z własnymi demonami, słabościami i przeszłością. To dokumentacja trudnej drogi, którą warto pokonać, by móc spojrzeć z nadzieją w przyszłość.

Wydawnictwo promuje singiel "Promises". Klip nawiązuje do legendy o Golemie i mitu o Pigmalionie i Galatei. Przedstawia historię niezwykłej miłości, uchwyconą w nieokreślonym czasie. Odizolowana, niezdolna do koegzystencji bohaterka tworzy sobie partnera, humanoida. Klip wyreżyserował Jarek Tokarski.

Perfect Son jest jednym z wykonawców tegorocznej edycji OFF Festivalu. W Katowicach wystąpią również: Aldous Harding, Neneh Cherry, Electric Wizard, Loyle Carner, Lotic: Endless Power, Phum Viphurit, Black Midi, SAMA´, Daughters, The Gaslamp Killer, The Comet Is Coming, Perfect Son, Boogarins, Lebanon Hanover oraz Bamba Pana & Makaveli.

OFF Festival Katowice 2019 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 18 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca