Muzyka

Daria Zawiałow zebrała 2 tony karmy dla psów

Podczas Helsinki Tour Daria Zawiałow zebrała ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk.
15 miast, 16 koncertów, 9 wyprzedanych klubów i ponad 2 tony karmy dla psów z lokalnych schronisk. Tak wygląda bilans trasy Helsinki Tour.

Weekendowym koncertem we Wrocławiu Daria Zawiałow zakończyła trasę Helsinki Tour promującą najnowszą płytę zatytułowaną "Helsinki". To właśnie z tego albumu pochodzi utwór "Szarówka", do którego powstał niezwykle wzruszający teledysk poruszając problem porzucania psów. Klip został obejrzany na YouTubie już prawie 2 miliony razy. Premierze klipu towarzyszyły akcje, które miały nie tylko zwrócić uwagę na ważny problem, ale również zachęcić społeczeństwo do wsparcia schronisk i adopcji zwierząt.

W dniu premiery teledysku, za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku, Daria Zawiałow zorganizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz fundacji Przytul Psa. W ciągu tygodnia udało się zebrać 2169 zł, czyli aż dwukrotną kwotę od tej zakładanej. Daria wsparła również schronisko w Korabiewicach, gdzie wspólnie z przyjaciółmi udało jej się zebrać pieniądze potrzebne do zbudowanie domku dla psów. Ogromnym zaangażowaniem wykazał się również Oficjalny fanklub Darii Zawiałow, który postanowił zorganizować zbiórkę karmy dla psów podczas trasy koncertowej. Każdy uczestnik koncertu mógł przynieść do klubu karmę dla psów. Dzięki tej akcji udało się zebrać aż ponad 2 tony karmy (dokładnie 2330 kg), ponadto 160 koców oraz całą masę przysmaków, witamin, zabawek, ubranek, smyczy, obroży, szelek, misek, legowisk, szamponów dla psów a nawet domek dla kota. Wszystkie rzeczy zostały przekazane przez członków fanklubu do lokalnych schronisk.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca