1000 najbardziej popularnych teledysków z przeszłości zostanie zremasteryzowanych przez YouTube.
YouTube w porozumieniu z Universal Music Group przygotowuje nowe zremasteryzowane wersje starych klipów, które często było fatalnej jakości. Akcja potrwa do 2020 roku a wśród odnowionych wideo znajdą się dzieła takich wykonawców jak Lady Gaga, Tom Petty, Boyz II Men, The Killers, Lionel Richie, Kiss, George Strait czy the Spice Girls.W tej chwili można już oglądać odnowione klipy m.in. Billy'ego Idola czy Beatsie Boys.