Muzyka

Paul McCartney na płycie Ringo Starra

Ringo Starr ogłosił szczegóły nowego albumu studyjnego. "What´s My Name" ukaże się 25 października 2019.
Na krążku pojawia się mnóstwo znakomitych gości, w tym Paul McCartney. Artysta śpiewa również kawałek napisany przez Johna Lennona.

Poza McCartneyem, na "What´s My Name" słyszymy m.in. takich artystów jak Joe Walsh, Edgar Winter, Dave Stewart, Benmont Tench, Steve Lukather, Nathan East, Colin Hay, Richard Page, Warren Ham, Windy Wagner, Kari Kimmel i wielu innych.

Nagrania odbyły się w studiu Roccabella West należącym do Ringo Starra.

- Mam dosyć oldskulowego studio, w którym wielka szklana ściana oddziela nas wszystkich. W moim studiu wszyscy jesteśmy razem, a mogę tu zaprosić każdego. To najmniejszy klub w mieście. Uwielbiam to, czuję się w domu, w każdej chwili mogę przywitać się z moją żoną Barb. To świetnie wpływa na mnie i na muzykę.

"What´s My Name" pokazuje chęć muzyka do tworzenia świeżych, żywych dźwięków, zarówno dzięki temu, że zatrudnia nowych współpracowników (np. Sam Hollander), jak i dzięki chęci komponowania piosenek, których wcześniej na próżno było szukać w katalogu Ringo.

Utwór tytułowy i pierwszy singiel powstał przy wsparciu Colina Haya. Autorem wzruszającego "Grow Old With Me" jest John Lennon. Całość jest jeszcze bardziej poruszająca, gdy zdamy sobie sprawę, że Ringo spędza późne lata swojego życia w otoczeni ukochanych osób u boku, a John, pisząc ten kawałek, marzył o podobnej historii dla siebie i Yoko.

Lista utworów "What´s My Name":
1. Gotta Get Up To Get Down
2. Its Not Love That You Want
3. Grow Old With Me
4. Magic Money (That´s What I Want)
5. Better Days
6. Life Is Good
7. Thank God For Music
8. Send Love Spread Peace
9. What´s My Name


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 września 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca